Já jsem dobrý pastýř. (Jan 10,11)
neděle, 22. 4.

Aktuální od 16. prosince 2017 do 23. prosince 2017 (Aktuality)

3. neděle adventní

• Děkujeme všem, kteří přišli v pátek pomoci s úklidem kostela.
  • Dnes po mši sv. jsme zváni do farní kavárny.
  • Ve středu od 17,00 se budou v kostele zdobit stromky. Děkujeme všem, kteří dojdou pomoci s přípravou kostela na Vánoce.
  • Ve čtvrtek bude bohoslužba v 16,45 dole na faře a bude na úmysl dárce.
  • Příští neděle je 4. neděle adventní a zároveň je to Štědrý den. Proto bude bohoslužba s nedělní platností již v sobotu v 16,45 v kostele a bude za rodinu Sýkorovu a Hajdukovu s prosbou o další pomoc a ochranu.
  • Na Štědrý den dopoledne bohoslužba nebude a ve 22,00 bude „půlnoční“.
  • 25. a 26. prosince budou bohoslužby v 9,00.
  • V pondělí 10.12 silný vítr poškodil a odnesl plechy na celé stříšce nad balkonem a wc na faře. Již je zajištěna oprava a jedná se s pojišťovnou o náhradě škody.
  • V uplynulém týdnu byly skáceny dvě lípy u hřbitova. Skácení bylo řádně povoleno a bylo podloženo dvěma nezávislými znaleckými posudky (jeden strom byl dutý a druhý napadený škůdci). Posudky i povolení ke kácení je k dispozici na nástěnce vzadu v kostele.