pátek, 14. 12.

Aktuální od 1. prosince 2018 do 8. prosince 2018 (Aktuality)

1. neděle adventní

• Děkujeme za sbírku na opravy minulou neděli. Vybralo se 6982 Kč.
  • Příští neděli bude sbírka na potřeby diecéze.
  • Děkujeme všem, kteří pomohli s organizací včerejšího koncertu.
  • Ve čtvrtek bude bohoslužba v 16,45 v kostele a bude za živou a + rodinu.
  • Pátek je první pátek v měsíci. Bohoslužba bude v 16,45 v kostele a bude na poděkování, za obrácení hříšníků a mír ve světě
  • V sobotu v 16,00 bude bohoslužba v kapli v Děhylově a bude za zemřelou Věru Dostálovou, manžela, syna a rodiče z obou stran a za živou a zemřelou rodinu Valochovou a Bedrunkovou, za dar zdraví a další Boží ochranu
  • V 17,00 bude bohoslužba v kapli v Dobroslavicích a bude za farníky z Dobroslavic.
  • Příští neděli bude bohoslužba v 9,00 a bude za živou a + rodinu Jánošíkovu, Sobkovu a Vysloužilovu.
  • Příští neděli bude bohoslužba zaměřená pro děti. Po bohoslužbě bude dole na faře farní kavárna. Jako v uplynulých letech nemusíte na předvánoční kavárnu nosit občerstvení – zajistí jej o. Pavel.
  • Bohoslužby během týdne budou až do 7. prosince ještě v kostele, od 13. prosince budou na faře.
  • V pátek 14.12 od 8,00 bude předvánoční úklid kostela.