úterý, 11. 8.

Aktuální od 1. srpna 2020 do 8. srpna 2020 (Aktuality)

• Od 17.7 jsou pro Moravskoslezský kraj povoleny akce do 100 účastníků. Proto jsou až do odvolání v neděli opět dvě bohoslužby – v 8,00 a v 10,00.
  • Roušky je opět nutné mít na sobě při všech bohoslužbách (i během týdne).
  • Při vchodu do kostela si musí účastníci bohoslužby vydezinfikovat ruce.
  • Při pozdravení pokoje si nadále nepodávejme ruce, ale symbolicky se vzájemně ukloňme.
  • I nadále prosím přijímejme eucharistii na ruku.
  • Zpovídá se v neděli po druhé bohoslužbě a ve čtvrtek po bohoslužbě v sakristii.
  • Ve čtvrtek bude bohoslužba v 17,30 v kostele a bude za Jarmilu Drkošovou, manžela, syna a živou rodinu.
  • Pátek je první pátek v měsíci. Bohoslužba bude v 17,30 a bude za maminku Ludmilu Hajdukovou, manžela a dcery.
  • V sobotu bude v 17,00 bohoslužba v kapli v Děhylově a bude za zemřelého Františka Malcharka, Václava Solského, manželku a syna a za Ludmilu Tvarůžkovou, za živou a zemřelou rodinu Ellerovou, Streitovou a Hruškovou, Gustinu Poslušnou, manžela a rodiče z obou stran a za Emílii Vytiskovou a manžela a za Ludmilu a Aloise Liškovy, jejich rodiče a sourozence
  • V 18,00 bude bohoslužba v kapli v Dobroslavicích a bude za Marii Rajskou, Augustinu Rajskou, živou a + rodinu Rajských a Vrlíkových
  • Příští neděli bude bohoslužba v 8,00 a bude na poděkování za dar života a víry s prosbou o Boží požehnání do dalších let. V 10,00 bude bohoslužba na úmysl dárce.