Já jsem dobrý pastýř. (Jan 10,11)
neděle, 22. 4.

Aktuální od 22. prosince 2017 do 30. prosince 2017 (Aktuality)

4. neděle adventní

• V neděli na Štědrý den dopoledne bohoslužba není (byla v sobotu s nedělní platností).
  • Na Štědrý den večer bude „půlnoční“ bohoslužba v 22,00 a bude za farníky.
  • V pondělí 25. prosince je Boží hod vánoční. Mše sv. bude v 9,00 v kostele a bude za Emilii a Jaroslava Drkošovy, oboje rodiče a živou rodinu. Mše sv. bude zaměřená pro děti – prosíme děti, aby si jako v uplynulých letech donesli na bohoslužbu jednu hračku, kterou dostaly pod stromeček. Sbírka při bohoslužbě bude na opravy.
  • V úterý 26. prosince je svátek sv. Štěpána. Mše sv. bude v 9,00v kostele a bude za Jindřišku a Jaroslava Holušovy z Pustkovce, živou a + rodinu. Na sv. Štěpána není zasvěcený svátek a není tedy již povinná účast na bohoslužbě.
  • Ve čtvrtek mše sv. nebude.
  • Příští neděli je svátek sv. Rodiny a zároveň silvestr. Mše sv. bude v 9,00 v kostele a bude na poděkování za veškeré milosti s prosbou o Boží požehnání pro celou rodinu a pokoj pro naše zemřelé. Odpoledne 15,00 – 15,30 bude tichá adorace v kostele zakončená zpěvem Te Deum.
  • Děkujeme všem, kteří pomohli s výzdobou kostela na vánoční svátky.