Biblický citát na dnešní den

www.vira.cz
čtvrtek, 9. 7.

Ohlášky 24.2

Aktuální od 22. února 2020 do 29. února 2020 (Aktuality)

7. neděle v mezidobí

  • Děkujeme za sbírku na opravy minulou neděli. Vybralo se 6 126 Kč. Dnes je sbírka „Haléř sv. Petra“.
  • Ve středu je Popeleční středa, den přísného postu. Začíná postní doba. Bohoslužba bude v 16,45 v kostele a bude za zemřelou Anežku Chamrádovou a zemřelého manžela, sourozence, jejich rodiče, za zemřelou Marii Kašovou a zemřelého Valentina Kašu, za zemřelého Ivana Nykla, manželku a za duše v očistci.
  • Ve čtvrtek bude bohoslužba v 16,45 dole na faře a bude na úmysl dárce.
  • Ve čtvrtek mimořádně nebudou úřední hodiny.
  • Příští neděli bude bohoslužba v 9,00 a bude za Jana Růžičku mladšího, Márii Gramatovou, Jana Gramatu, živou a zemřelou rodinu a duše v očistci. Bohoslužba bude zaměřená pro děti a po bohoslužbě bude dole na faře farní kavárna.
  • V postní době budou křížové cesty v 8,30. Příští neděli bude místo křížové cesty kající adorace. Proto se před bohoslužbou nebude zpovídat.
Seo servis I heart Validator logo Validní XHTML 1.0 Strict Validní CSS!