Ratolest, která nese ovoce, čistí. (J 15,2)
pondělí, 23. 7.

Aktuální od 2. prosince 2017 do 9. prosince 2017 (Aktuality)

1. neděle adventní

• Děkujeme za sbírku na opravy minulou neděli. Vybralo se 3 278 Kč.
  • Ve čtvrtek bude bohoslužba v 16,45 dole na faře a bude za Marii Vítečkovou, rodiče Vítečkovy, Matuškovy a P. Vavřince Mitáčka.
  • V pátek je slavnost P. Marie. Bohoslužba bude v 16,45 dole na faře a bude na poděkování za dar zdraví, Boží ochranu a za zemřelé našeho rodu. Po bohoslužbě bude půl hodiny příležitost k tiché adoraci.
  • Bohoslužby v kaplích v Děhylově a Dobroslavicích budou o týden později v sobotu 16.12.
  • Příští neděli bude mše sv. v 9,00 v kostele a bude za Bohumila Blažeje, manželku, syna, za Rob4erta Balzara, manželku, za Vladimíra Koláře, rodiče a živou i + rodinu.
  • Příští neděli bude bohoslužba zaměřená pro děti. Po bohoslužbě bude v sakristii setkání s rodiči dětí, které půjdou příští rok k prvnímu sv. přijímání.
  • Velký předvánoční úklid kostela bude v pátek 15.12 od 8,00. Děkujeme všem, kteří dojdou pomoci.