pondělí, 27. 5.

Aktuální od 2. února 2019 do 9. března 2019 (Aktuality)

• Děkujeme za sbírku „Haléř sv. Petra“ minulou neděli. Vybralo se 4790 Kč.
  • Ve středu začíná postní doba, středa je den přísného postu. Bohoslužba bude v 17,45 v kostele a bude na úmysl dárce. Při bohoslužbě se bude udělovat popelec.
  • Ve čtvrtek bude bohoslužba v 16,45 dole na faře a bude Bohumila Nováka, živou a + rodinu a duše v očistci
  • V sobotu bude v 16,00 bohoslužba v kapli v Děhylově a bude za
  • V 17,00 bude bohoslužba v kapli v Dobroslavicích a bude za Milana Francůza, sourozence a rodiče z obou stran a Boží ochranu pro živou rodinu.
  • Příští neděli bude bohoslužba v 9,00 v kostele a bude za Václava Mikolajka, rodiče z obou stran, tři bratry, švagrovou, P. Vavřince Mitáčka, za živou rodinu Mikolajkovou a Mitáčkovou
  • V postní době budou v neděli v 8,30 křížové cesty. Prosíme jednotlivá společenství, aby se zapsala na seznam v sakristii. Příští neděli bude místo křížové cesty kající adorace a povede ji kněz, proto se před bohoslužbou nebude zpovídat.