pondělí, 17. 6.

Aktuální od 29. prosince 2018 do 5. ledna 2019 (Aktuality)

Sv. Rodiny

• Dnes po bohoslužbě bude vzadu v kostele u betléma zpívání u jesliček.
  • Děkujeme za sbírku na opravy při půlnoční a 25.12. Vybralo se dohromady 20 101 Kč.
  • Zítra je silvestr, bohoslužba bude v 15,30 a bude za Stanislava Bochňáka k nedožitým 90. narozeninám, manželku a duše v očistci.
  • V úterý je Nový rok, slavnost Matky Boží P. Marie. Bohoslužba bude v 9,00 a bude za živou a + rodinu Tyralovou a na poděkování za všechna přijatá dobrodiní s prosbou o další ochranu.
  • Na silvestra a na Nový rok se před bohoslužbami nebude zpovídat.
  • Ve čtvrtek a v pátek mimořádně nebudou bohoslužby a ve čtvrtek nebude vyučování náboženství.
  • Příští neděli je slavnost Zjevení Páně. Bohoslužba bude v 9,00 a bude poděkování s prosbou o Boží požehnání a dary Ducha sv. pro celou rodinu. Bohoslužba bude zaměřená pro děti a během ní se bude žehnat voda, kadidlo a křída. Po bohoslužbě bude dole na faře farní kavárna.