středa, 14. 11.

Aktuální od 29. září 2018 do 6. října 2018 (Aktuality)

• Dnes je sbírka na opravy.
  • Od října jsou bohoslužby během týdne již v 16,45 a bohoslužby v Děhylově a Dobroslavicích o hodinu dříve.
  • Ve čtvrtek bude bohoslužba v 16,45 v kostele a bude za Elišku a Jana Onderkovy a rodiče z obou stran
  • Pátek je první pátek v měsíci. Bohoslužba bude v 16,45 v kostele a bude za rodinu Čechovu a dar zdraví. Po bohoslužbě bude půl hodiny tichá adorace.
  • Příští neděli bude bohoslužba v 9,00 a bude za Marii Hudečkovou a živou a + rodinu Hudečkovu, Galiovu a Salgovu.
  • Příští neděli bude bohoslužba zaměřená pro děti. Po bohoslužbě bude dole na faře farní kavárna.
  • Po výstavě o P. Vavřinci Mitáčkovi se uvažuje o vytištění almanachu z této výstavy. Zatím je potřeba zjistit, kolik lidí by mělo o tento almanach zájem. Předpokládaná cena by se pohybovala kolem 70 Kč. Předběžní zájemci se prosím přihlaste u P. Marie Kňurové nebo Jarmily Tyralové.