neděle, 13. 6.

Aktuální od 3. října 2020 do 8. října 2020 (Aktuality)

27. neděle v mezidobí

• V neděli 4. října je bohoslužba v běžném čase v 9,00.
  • Od pondělí 5. října jsou povoleny bohoslužby do 100 osob a nemá se při nich zpívat. Vzhledem k tomu, že během pandemie poklesla návštěvnost kostela a při kontrolních sčítáních nepřesáhla počtu 100 osob, nadále zůstane v neděli jedna bohoslužba, a to v 9,00.
  • Vyučování náboženství bude probíhat normálně.
  • Buďme v této nelehké době ohleduplní k ostatním, a pokud se necítíme dobře, raději návštěvu kostela vynechejme.
  • Roušky jsou nyní ve všech vnitřních prostorách, tedy i v kostele během bohoslužeb. Při vchodu do kostela je vhodné si vydezinfikovat ruce. Při pozdravení pokoje si nadále nepodávejme ruce, ale symbolicky se vzájemně ukloňme. I nadále prosím přijímejme eucharistii na ruku.
  • Zpovídá se opět půl hodiny před bohoslužbou ve zpovědnici a v případě zájmu i po bohoslužbě v sakristii nebo venku.
  • Epidemiologická opatření se mohou měnit, proto prosím sledujte informace na farních webových stránkách a na vývěsce u kostela.
  • Děkujeme za sbírku na opravy minulou neděli. Vybralo se 7 039 Kč.
  • Ve čtvrtek bude bohoslužba v 16,45 v kostele a bude za Elišku a Jana Onderkovy, rodinu Meixnerovu a rodiče z obou stran
  • V sobotu bude v 16,00 bohoslužba v kapli v Děhylově a bude za živou a zemřelou rodinu Královou, zemřelou rodinu Švihelovou a za Zdeňku Ridlovou a za živou a zemřelou rodinu  Chylovou, Dostálovou, Stiborovou a za duše v očistci
  • V 17,00 bude bohoslužba v kapli v Dobroslavicích a bude za Bohumila Galeju a syna Vladimíra, sourozence i rodiče z obou stran a Boží ochranu pro živou rodinu
  • Příští neděli bude bohoslužba v 9,00 a bude za martinovské farníky u příležitosti martinovské poutě.