úterý, 11. 8.

Aktuální od 2. července 2020 do 11. července 2020 (Aktuality)

Sv. Cyrila a Metoděje

• Od července je v neděli opět jen jedna bohoslužba v původním čase 9,00.
  • Podle aktuálních nařízení pro Moravskoslezský kraj je nutné mít na sobě roušku v případě akcí nad 100 lidí, což platí pro nedělní bohoslužbu v kostele v Plesné.
  • Při bohoslužbách během týdne roušky mít nemusíme.
  • Při vchodu do kostela si musí účastníci bohoslužby vydezinfikovat ruce.
  • Při pozdravení pokoje si nadále nepodávejme ruce, ale symbolicky se vzájemně ukloňme.
  • I nadále prosím přijímejme eucharistii na ruku.
  • V případě zhoršení epidemiologické situace může dojít ke změnám. Sledujte prosím aktuální informace na farních webových stránkách a na vývěsce před kostelem.
  • Zpovídá se v neděli a ve čtvrtek po bohoslužbách v sakristii.
  • Děkujeme za sbírku minulou neděli na opravy. Vybralo se 7 359 Kč.
  • Ve čtvrtek bude bohoslužba v 17,30 v kostele a bude za rodinu Voříškovou a Tománkovou.
  • V sobotu mimořádně nebude bohoslužba v v kapli v Děhylově, protože se kolem kaple dělají stavební úpravy, které zamezují přístupu dovnitř. Bohoslužba tedy bude až druhou sobotu v srpnu.
  • V sobotu v 18,00 bude bohoslužba v kapli v Dobroslavicích a bude za Vladimíra Jánošíka, bratra a švagrovou, rodiče z obou stran a Boží ochranu
  • Příští neděli bude bohoslužba v 9,00 a bude za Zdeňka Bochňáka, manželku Zdeňku, za Eduarda a Jaroslavu Vavrečkovy.
  • Jako každý rok bude v pátek týden před poutí – letos v pátek 17. července - dopoledne od 8,00 velký úklid kostela a odpoledne od 16,00 úklid okolí kostela a fary.