V temnotě vzejde tvé světlo. (Iz 58,10 )
neděle, 5. 2.

Ohlášky 20. neděle v mezidobí – 17. srpna

Aktuální od 21. května 2022 do 1. července 2023 (Aktuality)
  • V době sněhové pokrývky není možné zajistit odklízení sněhu na cestě ke stodole a na trávníku, kde se běžně parkuje v době bohoslužeb. Parkování je pak možné jen na parkovišti u hřbitova, a v případě jeho zaplnění na parkovišti dole u autobusové zastávky. Prosíme počítejte s tím a v době sněhové pokrývky jezděte do kostela raději s předstihem.
  • Během února konáme sbírku použitých svící a vosku pro Ukrajinu. Svíce a vosk můžete odevzdat do krabice pod kazatelnou. Svíce budou poté předány Charitě.
  • Neděle 5.2 (5. neděle v mezidobí)
    8,30: Tichá adorace v kostele.
    9,00: Bohoslužba za Marii Křížkovou, rodinu Masálkovou a Klímkovou.
    Bohoslužba zaměřená pro děti.
  • Výklad biblických textů 5. neděle v mezidobí si můžete poslechnout na tomto odkazu.
  • Čtvrtek 9.2
    16,45: Bohoslužba za milost uzdravení pro nemocné a Boží požehnání pro jejich rodiny.
  • Neděle 12.2 (6. neděle v mezidobí)
    8,30: Tichá adorace v kostele.
    9,00: Bohoslužba za Valentýna Kňuru, manželku Matyldu, dcery Slávku, Maňku a syna Jaromíra a za duše v očistci.
  • Výklad biblických textů 6. neděle v mezidobí si můžete poslechnout na tomto odkazu.
  • Čtvrtek 16.2
    16,45: Bohoslužba za zemřelého biskupa Františka.
  • Neděle 19.2 (7. neděle v mezidobí)
    8,30: Tichá adorace v kostele.
    9,00: Bohoslužba za živou a zemřelou rodinu Röbelovu a Mikšíkovu.
    Sbírka Haléř sv. Petra.
  • Výklad biblických textů 7. neděle v mezidobí si můžete poslechnout na tomto odkazu.
  • Středa 22.2 (Popeleční středa)
    16,45: Bohoslužba na úmysl dárce.
  • Čtvrtek 23.2
    16,45: Bohoslužba za Emilii Bochňákovou, manžela, dcery, syny a snachy a za dar zdraví a Boží ochranu pro živou rodinu.
  • Neděle 26.2 (1. neděle postní)
    8,30: Kající společná adorace v kostele.
    9,00: Bohoslužba za Františka Mydlarčíka, živou a zemřelou rodinu Holušovu a Mydlarčíkovu.
  • Výklad biblických textů 1. neděle postní si můžete poslechnout na tomto odkazu.
  • Příští bohoslužba pro děti bude v neděli 5. března.
  • Krátký úvod k Matoušovu evangeliu, které se nyní v mezidobí čte během nedělí na pokračování, si můžete poslechnout na tomto odkazu.
  • Krátký úvod k prvnímu listu Koriťanům, který se v nyní čte během nedělí jako druhé čtení na pokračování, si můžete poslechnout na tomto odkazu.
  • Poděkování CHarity k mikulášské sbírce pro děti na Ukrajině si můžete přečíst na tomto odkazu.
  • Připravuje se Světový den mládeže (SDM) v srpnu 2023 v Lisabonu, který je setkáním mladých lidí z celého světa s papežem. Více informací a přihlašování na: www.svetovednymladeze.cz a www.dcm.doo.cz.
  • Dopis biskupa Martina Davida k Diecéznímu mzdovému a solidárnímu fondu si můžete přečíst na tomto odkazu.